Kto tworzy firmę Epilog Laser?

Siedziba Epilog Laser

Zatrudniamy najlepszych ludzi i ufamy, że doskonale wykonają swoją pracę. To klucz do naszego sukcesu.

Mike Dean, Pan Epilog

Działająca od 1988 r. firma Epilog Laser ciężko pracowała na swój sukces, jakim jest pozycja lidera w branży grawerowania i cięcia laserowego oraz znakowania. Jesteśmy innowacyjni. Rozwiązujemy problemy. Dokładamy wszelkich starań, aby projektować i wytwarzać systemy laserowe najwyższej jakość. Właśnie tutaj — w siedzibie firmy w Golden w stanie Kolorado.

Pierwotnie planowaliśmy tworzenie systemów laserowych CO2 do grawerowania dla klientów komercyjnych, właścicieli małych firm, jak i pracujących w domu artystów. Nasz rozwój poszedł jednak dużo dalej. Z biegiem lat opracowaliśmy większe, bardziej wydajne lasery CO2, a w 2006 r. rozszerzyliśmy naszą linię produktów o system FiberMark, który umożliwia trwałe znakowanie wszystkich rodzajów metali.

W 2008 r. firma Epilog wprowadziła na rynek model Epilog Zing — pierwszy w branży niedrogi ploter laserowy CO2, idealny w przypadku rozpoczynania działalności. To dodatkowo poszerzyło grupę naszych klientów. Dziś nasze systemy są wykorzystywane na całym świecie i na różnorodnych rynkach, a zakres ich zastosowań ciągle się rozwija.

Zajmujemy się branżą laserową dłużej niż którykolwiek z naszych konkurentów, co doskonale widać. Firma Epilog jest znana z tego, że wprowadza w swoich urządzeniach przydatne funkcje, które zapewniają klientom lepszą wydajność i większe zyski — od stworzenia pierwszego plotera laserowego, który potrafi „drukować“ bezpośrednio z programu CorelDraw, przez zaprojektowanie pierwszej przystawki rotacyjnej, po wprowadzenie na rynek pierwszego wielkoformatowego stołu do grawerowania i wyprodukowanie pierwszego lasera o mocy 100 W


Budowanie relacji — klucz do naszego sukcesu

Budowanie i rozwój firmy Epilog od początku bazuje na tworzeniu trwałych relacji z klientami, dystrybutorami, sprzedawcami i pracownikami.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie — od naszej biblioteki technicznej online i wirtualnego pakietu szkoleniowego, po najwyższej klasy pracowników zespołu pomocy technicznej. Pragniemy, aby nasi klienci pracowali bez zbędnych przerw i przestojów. To podejście znalazło uznanie fachowców. W 2012 r. firma Epilog Laser otrzymała nagrodę za najlepszą jakość wsparcia klientów — North American Customer Support Value Enhancement Award za 2012 r., przyznaną przez firmę konsultingową Frost & Sullivan.

Staramy się przyciągnąć i utrzymać najlepszych pracowników w branży i mamy się czym pochwalić: firma Epilog po raz czwarty z rzędu znalazła się wśród dziesięciu najwyżej ocenianych pracodawców w Denver! Mimo że w ostatnich miesiącach doszło do nas kilka nowych twarzy, większość pracowników firmy Epilog na pytanie o długość zatrudnienia odpowiada: 10, 15, a nawet 20 lat! Sposób przyjmowania pracowników jest zbieżny ze sposobem prowadzenia firmy — trzeba stworzyć taką atmosferę, aby ludzie szli do pracy z radością, a wtedy zbudujemy jeszcze lepsze urządzenia.
oprogramowanie pomocy technicznej