Epilog Laser

Zaplanuj prezentację

*
*
*
*

Poznaj urządzenie Epilog Laser

Ciekawi Cię, jak pracuje się z urządzeniem Epilog Laser? Umów się na prezentację i przekonaj się na własne oczy, jak działają nasze urządzenia laserowe. Poznaj ich obsługę. Zobacz, jak wysyłać do lasera projekty z oprogramowania graficznego i jak umieszczać materiały w polu roboczym urządzenia. Poczuj satysfakcję, własnoręcznie odbierając z niego wygrawerowany projekt.

Odkryj system idealnie spełniający Twoje potrzeby

Urządzenia Epilog Laser są dostępne w wielu rozmiarach i wyposażone w tuby laserowe o różnej mocy. Rodzaj systemu i jego moc zależą od docelowego zastosowania urządzenia, dostępnej przestrzeni, oczekiwanej wydajności i budżetu. Sprawdzenie urządzenia w akcji na własne oczy to doskonały sposób, aby przekonać się, jaki rozmiar pola roboczego najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo poznanie różnic dotyczących prędkości i mocy oferowanych przez różne tuby laserowe ułatwi wybranie najbardziej odpowiedniego urządzenia.

Poznaj ofertę firmy Epilog Laser

Nieważne czy planujesz grawerować kody QR na anodowanym aluminium, wycinać oznakowanie z akrylu, personalizować prezenty w dużych lub małych ilościach, czy produkować małe części do modeli — Epilog Laser dysponuje urządzeniami, które spełnią Twoje potrzeby. Wszechstronność technologii laserowej zapewnia niezliczone możliwości, które możesz łatwo wykorzystać dzięki Epilog Laser. Podczas prezentacji przekonasz się na własne oczy oraz poznasz różnorodne zalety urządzenia:

  • Łatwa obsługa urządzenia Epilog Laser
  • Bezproblemowe grawerowanie skomplikowanych szczegóły przy dużej prędkości
  • Doskonałe efekty cięcia dzięki metalowej/ceramicznej tubie laserowej
  • Indywidualna obsługa i wsparcie oferowane przez firmę Epilog Laser
  • Wiedza i doświadczenie wynikające ze stosowania technologii laserowej od ponad 30 lat
  • Nowa technologia systemu pozycjonowania za pomocą kamery IRIS w urządzeniach firmy Epilog

Zaplanuj prezentację i poznaj możliwości urządzeń Epilog Laser

oprogramowanie pomocy technicznej