grawerowany laserowo drewniany dyplom
Zastosowania

Grawerowane laserowo nagrody i trofea Grawerowane laserowo tabliczki, trofea, tabliczki znamionowe, nagrody, medale i wiele więcej!

Lasery w branży nagród

Mimo że nasze lasery znajdują wiele zastosowań w różnych branżach, firma Epilog zaczęła swoją działalność w branży nagród jeszcze w 1988 roku. Od tego czasu nasi klienci przeszli od grawerowania prostych tabliczek z podpisami na trofeach do tworzenia niepowtarzalnych nagród na wszelkie okazje. Jeden z naszych klientów produkuje nawet prestiżową nagrodę Grammy Award za największe osiągnięcie w branży muzycznej!

Od korporacyjnych nagród stanowiących wyróżnienia dla pracowników po trofea studenckie i nie tylko — urządzenia Epilog Laser są tak wszechstronne i przyjazne użytkownikom, że można szybko i łatwo przygotować niemal każdą nagrodę.

Trofea akrylowe wycinane laserem

Odbierz broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

Co chcesz stworzyć?

Nie ma znaczenia, co ci chodzi po głowie — nieważne czy chcesz nadać indywidualny charakter gotowej nagrodzie, wygrawerować kolejne nazwiska na tablicy pamiątkowej, czy stworzyć jedyną w swoim rodzaju nagrodę z niemal dowolnego materiału. Z urządzeniami Epilog zawsze osiągniesz sukces.

Wyobraź sobie możliwości

Urządzenia Epilog Laser sprawdzają się znakomicie z wieloma materiałami. Grawerowane laserowo nagrody i wyróżnienia to dopiero początek! Ponieważ istnieje ogromny popyt na personalizowane produkty, z łatwością rozszerzysz swoją ofertę poza branżę nagród. Indywidualnie zaprojektowane deski do krojenia, wycięte laserem kartki okolicznościowe i zaproszenia, a nawet grawerowane laserowo zdjęcia — jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Wyróżnienia korporacyjne

Wyróżnienia korporacyjne to najlepszy sposób na docenienie najbardziej pracowitych — za najlepsze osiągnięcia w sprzedaży albo za szczególną staranność w obsłudze klientów. Doceniani pracownicy odwdzięczają się wydajnością i przyczyniają sie do sukcesu całej firmy.

Nagrody za osiągnięcia w nauce

Osiągnięcia w nauce są zawsze warte wyróżnienia — od szkoły podstawowej po studia wyższe. Nieważne czy chcesz wygrawerować na drewnianej tabliczce dyplom dla absolwentów, czy przygotować trofea dla zespołu, który odniósł sukces w debacie akademickiej. Z urządzeniami Epilog z łatwością stworzysz nagrodę na każdą okazję.

Nagrody za osiągnięcia w sporcie

Od szkółek piłkarski po rozgrywki akademickie. Systemy Epilog od dawna są używane do produkcji nagród za osiągnięcia sportowe. Nie poprzestajemy na nagrodach. Wielkim powodzeniem cieszą też grawerowane medale, pamiątki za wzięcie udziału w wydarzeniu, takie jak butelki wody i wstążki oraz wiele więcej! Jeśli chcesz zatem uhonorować gracza wybranego jako MVP meczu lub turnieju albo wyróżnić cały zespół, Epilog z pewnością znajdzie dla Ciebie rozwiązanie.

Zobacz nowe możliwości

Od obróbki drewna po tworzenie znaków. Urządzenia Epilog Laser znajdują zastosowanie w różnych branżach na całym świecie. Nasze systemy są tak wszechstronne i przyjazne użytkownikom, że często sami klienci znajdują dla nich dodatkowe zastosowania, rozszerzając tym samym swoją ofertę rynkową. Możliwości tworzenia produktów za pomocą lasera są praktycznie nieograniczone. Pomaga w tym z całą pewnością biblioteka Sample Club, w której znajdziesz nie tylko inspiracje, ale też bezpłatne pliki z projektami!

Łatwa obsługa

To proste jak 1-2-3. Ponieważ nasze urządzenia laserowe działają podobnie do zwykłych drukarek, ich obsługa nie sprawi nikomu problemu.

ikona urządzenia laserowego

Projekt

Utwórz nową stronę w swoim oprogramowaniu graficznym. Zaimportuj projekt lub utwórz własny wzór.

ikona urządzenia laserowego

Konfiguracja

Prześlij projekt do urządzenia laserowego. Wybierz parametry lasera w sterowniku drukarki lub wybierz konfigurację materiału z obszernej bazy danych firmy Epilog.

ikona urządzenia laserowego

Laser

Wystarczy wybrać odpowiedni plik, umieścić w urządzeniu materiał do grawerowania, zamknąć pokrywę i nacisnąć przycisk GO. Laser sam zajmie się resztą!

Zalecenia dotyczące urządzeń

Nieważne czy prowadzisz własną małą firmę, czy duży zakład produkcyjny. Oferujemy systemy laserowe, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Przedstawione niżej urządzenia warto rozważyć w przypadku produkcji grawerowanych nagród i trofeów. Możesz również rzucić okiem na całą naszą linię produktów.

Co jeszcze można stworzyć za pomocą lasera?

Lasery to wszechstronne urządzenia, które pracują z wieloma materiałami i które można wykorzystać do nadania niepowtarzalnego charakteru niemal każdemu projektowi. Zobacz inne popularne zastosowania lasera.

oprogramowanie pomocy technicznej