ploter laserowy do grawerowania kodów kreskowych

Systemy laserowego grawerowania kodów kreskowych

System Epilog Laser umożliwia grawerowanie kodów kreskowych, numerów seryjnych i logotypów. Nasze systemy laserów światłowodowych bezpośrednio grawerują lub znakują dowolny surowy lub powlekany metal, w tym stal nierdzewną, stal narzędziową, mosiądz, tytan, aluminium i wiele innych materiałów. Różnego rodzaju znaczniki tworzone są w mgnieniu oka! Laser światłowodowy to idealne rozwiązanie do grawerowania niestandardowych kodów kreskowych dzięki łatwemu procesowi konfiguracji i możliwościom precyzyjnego znakowania — nieważne czy grawerujesz pojedyncze egzemplarze, czy całe serie różnych elementów.


ładowanie wielu kodów kreskowych do grawerowania jednocześnie

Grawerowanie na prawie każdym metalu

ładowanie wielu kodów kreskowych do grawerowania jednocześnie

Jednoczesne wykonywanie wielu kodów kreskowych

Przygotuj zacisk do mocowania obrabianych elementów lub etykiet i graweruj setki kodów kreskowych jednocześnie. Zacisk z zamocowanymi elementami można łatwo umieścić w urządzeniu od góry przez pokrywę lub od przodu przez drzwi dostępowe.

ruchomy punkt startowy grawerowania kodu kreskowego

Ustawianie punktu początkowego

Pozycjonowanie eleatów do grawerowania jest łatwe. Użyj lewego górnego rogu jako punktu początkowego lub przesuń głowicę lasera w wybrane miejsce na stole do grawerowania, które będzie najlepsze dla obrabianej części lub elementu.

przystawka obrotowa

Opcje z przystawką rotacyjną

Dzięki naszym dwóm opcjom przystawek rotacyjnych możesz wykonywać laserowe grawerowanie na częściach cylindrycznych i narzędziach: rotacyjnej w kształcie obręczy z szybkim ustawianiem do prostych kształtów oraz rotacyjnej z uchwytem trójszczękowym do precyzyjnego trawienia.

grawerowanie podwójną wiązką

Opcja lasera z podwójną wiązką
(CO2 i światłowód)

Zastosowanie lasera światłowodowego z drugim źródłem wiązki rozszerza jego możliwości grawerowania i wycinania elementów z akrylu, drewna, kamienia i wielu innych materiałów. Dzięki dodaniu lasera CO2 otrzymujemy najbardziej wszechstronne urządzenie laserowe.

Duże pole robocze lasera Fusion Pro mieści bardzo wiele różnych elementów

Grawerowanie dużych elementów i narzędzi

Możesz grawerować kody kreskowe nawet na największych częściach i narzędziach — nasz laser Fusion Pro 48 dysponuje polem roboczym o wymiarach do 1219 x 914 x 311 mm (48 cali x 36 cali x 12,25 cala). Połączenie szybkości grawerowania 419 cm/s (165 cali na sekundę) z przyspieszeniem 5G oraz z pozycjonowaniem za pomocą kamery IRIS™ sprawia, że urządzenia Fusion Pro to doskonały wybór do zastosowań produkcyjnych!

Odbierz broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.CZY MOŻNA WYTRAWIAĆ KODY KRESKOWE NA DUŻYCH ELEMENTACH?

Dzięki przekazywaniu wiązki laserowej za pomocą systemu ruchomego układu optycznego możemy zaoferować niezwykle duże pole robocze o wymiarach do 1016 x 711 mm (40 x 28 cali)!

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O ŁATWOŚCI OBSŁUGI

Z naszym systemem do wytrawiania kodów kreskowych nie dostarczamy specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy przygotować pracę w wybranym programie projektowym i wydrukować ją na urządzeniu laserowym.

JAKIE JEST ŹRÓDŁO WIĄZKI LASEROWEJ?

Laser światłowodowy tworzy wiązkę laserową o długości fali 1062 nm — idealną do wytrawiania metalu lub znakowania tworzywa sztucznego.

TWÓRZ OZNACZENIA W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dzięki możliwości grawerowania obrazów w rozdzielczości do 1200 dpi, kody kreskowe mogą być grawerowane nawet w najmniejszych wymiarach.

WYTRAWIAJ RÓŻNE RODZAJE KODÓW KRESKOWYCH

Laserowy ploter grawerujący Epilog Laser z łatwością poradzi sobie z grawerowaniem kodów kreskowych 2D, Data Matrix, UPC oraz innych.

GRAWERUJ WIELE ELEMENTÓW JEDNOCZEŚNIE

Wystarczy przygotować zacisk do mocowania obrabianych elementów i można grawerować setki kodów kreskowych jednocześnie. Do obsługi nie jest wymagany specjalny pracownik.


Skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 735 07 40 lub wypełnij powyższy formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatne wygrawerowane próbki i broszurę z całą naszą linią produktów.
wytrawianie przemysłowe — pliki do pobrania
E-book: Stosowanie kodów kreskowych i znakowanie przemysłowe

Ponad 50 stron o grawerowaniu kodów kreskowych i wytrawianiu metali, w tym prezentacja różnych rodzajów oznaczeń, które można wykonać za pomocą lasera, porady dotyczące skrócenia całkowitego czasu cyklu, przedstawienie różnych laserów do trawienia metali oraz wiele innych informacji.


Pobierz teraz


Popularne strony


oprogramowanie pomocy technicznej