Kieliszki do wódki w urządzeniu Epilog Laser
Zastosowania

Laserowe wytrawianie i grawerowanie szkła za pomocą systemu Epilog Laser

Dodaj do swoich usług grawerowanie szkła

Nieważne czy są to kufle do piwa, kieliszki, kubki do kawy, kieliszki do wina, czy butelki do wina — jeśli tylko masz pomysł, lasery mogą nadać indywidualny wygląd każdemu produktowi ze szkła!

Grawerowanie i trawienie szkła laserem CO2 daje piękny matowy efekt, umożliwiając wytrawianie dowolnych znaków graficznych i wzorów na prawie każdym szklanym produkcie.

Zastosowanie przystawki rotacyjnej do lasera Epilog sprawia, że przygotowanie urządzenia do grawerowania szkła jest dziecinnie proste! Przystawka ta umożliwia łatwą konfigurację urządzenia do grawerowania na szklankach, kubkach, wazonach i butelkach wina — bez względu na ich wymiary. Przystawka obraca przedmiot, a laser wytrawia zaprogramowany wzór. Nie trzeba wykonywać żadnych specjalistycznych pomiarów, a efekty wytrawiania są doskonałe!

Odbierz broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

„Dzięki systemom Epilog Laser udało się nam odskoczyć konkurencji“

— Eli Crane, Bottle Breacher
Sample Club

Odbieraj co miesiąc nowe projekty zawierające instrukcje krok po kroku i darmowe pliki graficzne!

Prostota

Czy korzystanie z systemu Epilog Laser rzeczywiście jest tak łatwe?

To proste jak 1-2-3. Ponieważ nasze urządzenia laserowe działają podobnie do zwykłych drukarek, ich obsługa nie sprawi nikomu problemu.
ikona urządzenia laserowego

Projekt

Utwórz nową stronę w swoim oprogramowaniu graficznym. Zaimportuj projekt lub utwórz własny wzór.

ikona ustawień lasera

Konfiguracja

Prześlij projekt do urządzenia laserowego. Wybierz parametry lasera w sterowniku drukarki lub wybierz konfigurację materiału z obszernej bazy danych firmy Epilog.

ikona urządzenia laserowego

Laser

Wystarczy wybrać odpowiedni plik, umieścić w urządzeniu materiał do grawerowania, zamknąć pokrywę i nacisnąć przycisk GO. Laser sam zajmie się resztą!

„Kolejną rzeczą, która bardzo mi się podoba w laserze, jest to, że stał się moim niezbędnym urządzeniem. Kiedy tylko chcę coś poprawić w firmie, najpierw myślę o laserze“.

— Celeste Wong, Celeste Watch Co.
oprogramowanie pomocy technicznej