Laserowe wycinanie świątecznych ciasteczek

W tym sezonie świątecznym testujemy nasze lasery na słodyczach!

Przy wszystkich dostępnych podłożach przyjaznych dla laserów (i jest ich ciągle coraz więcej!) żywność była i nadal jest jednym z najpopularniejszych materiałów, z którymi ludzie lubią eksperymentować — szczególnie w świątecznym czasie. Ciasta, ciasteczka, krakersy — co tylko chcecie! Widzieliśmy nawet wytrawiony makaron lasagne!

Tutaj bawiliśmy się, dostosowując te kolorowe makaroniki do nastroju Bożego Narodzenia.

Wykorzystując 120-watowe urządzenie Fusion M2, wytrawiliśmy makaroniki za pomocą następujących ustawień:

Prędkość: 80%
Moc: 10%

W przypadku artykułów spożywczych zwykle warto zacząć od ustawienia wysokiej prędkości i niskiej mocy. Zawsze można ponownie wykonać zadanie, jeśli grawerowanie nie jest tak ciemne, jak chcemy. Ponadto w przypadku artykułów spożywczych — zwłaszcza kawałków nietrwałych lub kruchych — zalecamy ręczne ustawienie ostrości urządzenia. Uwierz nam na słowo. Tłok automatycznego ustawiania ostrości będzie ci wdzięczny.

Wesołych Świąt i miłego laserowania!Zainteresowało Cię urządzenie Epilog Laser? Wypełnij formularz na tej stronie, aby otrzymać broszurę z całą naszą linią produktów oraz z wygrawerowanymi próbkami i wyciętymi elementami. Możesz także zadzwonić pod poniższy numer, aby uzyskać więcej informacji.


Telefon: +48 22 735 07 40

Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej