Nagroda na akrylu za osiągnięcia naukowe w szkole wygrawerowana laserem

Z łatwością wygraweruj płytkę akrylową z kontrastem i głębią

Ustawienia grawerowania
Urządzenie: laser CO2Fusion Pro 32 o mocy 80 W
DPI500 Szybkość100% Moc55% Wzór ditheringuStucki Kierunek grawerowaniaTylna strona do góry
(Należy sprawdzić zalecane ustawienia materiałów w instrukcji maszyny).

Urządzenia Epilog Laser znajdują zastosowania w środowiskach szkolnych — zarówno jako praktyczne urządzenia edukacyjne, jak i narzędzia do tworzenia nagród uznaniowych. Jednym z zastosowań lasera w szkołach jest tworzenie nagród za osiągnięcia w nauce. System Epilog Laser umożliwia szkołom tworzenie nagród we własnym zakresie, co skutkuje niższymi kosztami jednostkowymi i zapewnia możliwości uczenia się zarówno wykładowcom, jak i uczniom. W tym projekcie prezentujemy łatwą do wykonania nagrodę za osiągnięcia naukowe przy użyciu płytki akrylowej zamocowanej na czopach do polakierowanej na czerwono tabliczki drewnianej. Stworzona w ten sposób nagroda przyciąga wzrok dzięki wizualnej głębi i wyrazistemu kontrastowi.

Ponadto urządzenia Epilog Laser doskonale nadają się do wykorzystania w akcjach zbierania funduszy i do tworzenia wyjątkowych upominków. Kiedy szkoła planuje kolejną akcję zbierania funduszy, może warto wykorzystać w tym celu laser? Można spersonalizować przeznaczone na darowiznę laptopy poprzez wytrawienie grafiki laserem, stworzyć wyciętą laserem pamiątkową ozdobę świąteczną do sprzedaży lub przygotować specjalne breloki z wytrawionym logo szkoły. Dzięki laserom Epilog można pokazać wspierającej szkołę społeczności, jak bardzo jej działania są doceniane. Wygraweruj nazwę i logo sponsora na przytulnych kamizelkach z polaru lub spersonalizowane podróżne kubki do kawy i butelki na wodę. Nawet najprostsze prezenty będą znacznie bardziej doceniane, gdy zostaną spersonalizowane za pomocą lasera. Pomysły i możliwości są naprawdę nieograniczone!

W tym projekcie użyliśmy urządzenia laserowego Epilog Fusion Pro 32 z tubą laserową CO2 o mocy 80 W.


Zainteresowało Cię urządzenie Epilog Laser? Wypełnij formularz na tej stronie, aby otrzymać broszurę z całą naszą linią produktów oraz z wygrawerowanymi próbkami i wyciętymi elementami. Możesz także zadzwonić pod poniższy numer, aby uzyskać więcej informacji.


Telefon: +48 22 735 07 40

Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej