Próba laserowa nr 1: ciasto dyniowe — Happy Fall Y’all

Jak wygrawerować laserowo bezglutenowe ciasto dyniowe w mniej niż 5 minut za pomocą lasera Epilog Fusion Pro o mocy 80 W.

Ustawienia grawerowania (naleśnik z dyni)
Urządzenie: laser CO2Fusion Pro 32 o mocy 80 W
DPI500 Szybkość100% Moc100% Wzór ditheringuStucki Kierunek grawerowaniaTylna strona do góry
(Należy sprawdzić zalecane ustawienia materiałów w instrukcji maszyny).

W tym inauguracyjnym odcinku Próby laserowej przedstawiamy projekt grawerowania bezglutenowego naleśnika dyniowego z zabawną, sezonową wiadomością „Happy Fall Y’all”. Pokażemy, jak łatwo jest zaprojektować plik w programie CorelDRAW, użyć kamery IRIS firmy Epilog do ustawienia grafiki i wydrukować ją laserowo na bezglutenowym naleśniku z dyni.

Grawerowanie żywności to zawsze przyjemne zastosowanie – jest łatwe, bezpieczne i umożliwia personalizację różnych tekstur i powierzchni. Przez lata widzieliśmy ludzi grawerujących laserowo ciasteczka, ciasta, tosty, skorupki jajek, a nawet świeże owoce i warzywa! Jest to zastosowanie cieszące się niezmienną popularnością w okresie świątecznym.

Grawerowanie żywności zawsze spotyka się z zachwytem, podobnie jak grawerowanie w wielu innych materiałach, z którymi mogą pracować systemy Epilog. Jest to również bardzo opłacalny sposób identyfikacji, nadawania numerów seryjnych i oznaczania różnych produktów spożywczych bez dodatkowego opakowania. Co więcej, proces jest szybki i łatwy – wystarczy zaimportować tekst lub grafikę, użyć systemu kamery IRIS, aby upewnić się, że grafika jest idealnie umieszczona, ustawić ostrość lasera i zacząć! Wystarczy niecałe pięć minut, aby przygotować spersonalizowane przekąski i smakołyki gotowe do spożycia!

W tym projekcie użyliśmy lasera Fusion Pro 32 z tubą laserową CO2 o mocy 80 W firmy Epilog.


Chcesz dowiedzieć się więcej o urządzeniu laserowym Pro firmy Epilog Laser? Wypełnij formularz na tej stronie, aby otrzymać broszurę z całą naszą linią produktów oraz z wygrawerowanymi próbkami i wyciętymi elementami. Możesz także zadzwonić pod poniższy numer, aby uzyskać więcej informacji.


Telefon: +48 22 735 07 40

Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej