Projekty laserowe na prezenty, do domu i na święta

Zobacz, jak tworzymy dziesięć spersonalizowanych prezentów i dekoracji, które możesz dodać do swojej linii produktów.

Niezależnie od tego czy jest to wyjątkowy prezent na parapetówkę, element dekoracyjny do domu czy przemyślany świąteczny drobiazg, spersonalizowany prezent to o wiele więcej niż produkt, który można po prostu kupić w sklepie. Każdy może odebrać kartę podarunkową w sklepie lub wrzucić czek do koperty, ale dostawcy usług grawerowania mają wyjątkową możliwość wejścia na kreatywny i zyskowny rynek spersonalizowanych prezentów — nie tylko w okresie świątecznym, lecz także przez cały rok! Przedstawimy tutaj 10 różnych projektów, które dostawcy usług grawerowania laserowego mogą dodać do swojej linii produktów, a na pewno przyczynią się one do wzrostu obrotów.

W przypadku tworzenia niestandardowych prezentów kluczem do sukcesu jest wszechstronność. Urządzenia firmy Epilog doskonale sobie radzą z różnymi materiałami, w tym z drewnem, akrylem, tkaninami, tekstyliami, powlekanymi metalami, szkłem i wieloma innymi. Oznacza to, że w jednej chwili można tworzyć własne ozdoby świąteczne, a zaraz po tym grawerować rodzinne zdjęcia — możliwości są nieograniczone.


Zainteresowało Cię urządzenie Epilog Laser? Wypełnij formularz na tej stronie, aby otrzymać broszurę z całą naszą linią produktów oraz z wygrawerowanymi próbkami i wyciętymi elementami. Możesz także zadzwonić pod poniższy numer, aby uzyskać więcej informacji.


Telefon: +48 22 735 07 40

Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej