Epilog Laser

Grawerowanie laserowe i plotery grawerujące

Graweruj laserowo grafikę, tekst i zdjęcia na różnych materiałach Zamów wycenę i bezpłatne próbki
laser grawerujący CO2

Co potrafi laserowy ploter grawerujący?

Laserowe plotery grawerujące CO2 firmy Epilog, takie jak seria Fusion Maker, Fusion Edge i Fusion Pro oferują szeroki zakres możliwości. Bardziej wszechstronne niż tradycyjne urządzenia grawerujące i frezujące lasery CO2 mogą szybko i łatwo nadać indywidualny charakter produktom z drewna, grawerować szklanki lub ceramiczne kubki, wytrawiać kamień i tworzywa sztuczne, znakować metalowe płytki i drukować na tkaninie. Sprawdzą się także w wielu innych zastosowaniach!

Dzięki łatwej w obsłudze konstrukcji, precyzji grawerowania, powtarzalności i dużej prędkości laserowe plotery grawerujące firmy Epilog zapewniają każdemu — od początkujących użytkowników do doświadczonych przedsiębiorców — możliwość realizacji pomysłów i tworzenia produktów w kilka minut. Zarówno lasery CO2, jak i lasery światłowodowe, zaprojektowano tak, aby ich obsługa była równie łatwa, jak w przypadku zwykłej drukarki biurowej. Urządzenia te umożliwiają tworzenie projektów w dowolnym oprogramowaniu do projektowania graficznego i „drukowanie ich” bezpośrednio na dowolnym produkcie.

Jakie materiały są odpowiednie?

Możesz znakować szeroką gamę materiałów, w tym metale i wyroby z tworzyw sztucznych

Drewno Akryl wytłaczany lub wylewany Tkanina
Kamień, marmur i granit Skóra Aluminium anodowane
Papier i tektura Guma na pieczątki I dużo więcej!
Zobacz pełną listę materiałów

Odbierz broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

Grawerowanie jest łatwe!

Możesz drukować na laserze z dowolnego oprogramowania graficznego

Urządzenia laserowe działają podobnie, jak drukarki biurowe, więc proces jest prosty. Cięcie i grawerowanie za pomocą urządzenia firmy Epilog jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać projekt, wydrukować go, skonfigurować szybkość i moc lasera odpowiednio do obrabianego materiału, a potem nacisnąć przycisk GO, aby rozpocząć obróbkę laserem!

Korzyści z posiadania laserowego plotera grawerującego Epilog Laser

wygrawerowany bardzo skomplikowany motyw aztecki

Grawerowanie laserowe i ustawienia indywidualne

Stwórz produkt jedyny w swoim rodzaju

Urządzenia laserowe Epilog mogą grawerować projekty w wysokiej rozdzielczości (1200 DPI) z maksymalną szybkością dzięki precyzji stosowanego w naszych urządzeniach rewolucyjnego układu sterowania ruchem. Laserem firmy Epilog możesz wygrawerować i wyciąć wszystko, co tylko chcesz!

wycinanie laserem skomplikowanego papierowego zaproszenia

Wycinanie projektów laserem

Możesz szybko wycinać różne kształty,
wzory lub części

Laserowe plotery tnące mogą wycinać bardzo złożone i skomplikowane wzory w papierze, akrylu, drewnie, płycie MDF i w wielu innych materiałach. Możesz wycinać niestandardowe kartki z życzeniami, części do modeli i prototypów 3D, gumowe pieczątki, drewniane inkrustacje lub intarsje i wiele innych. Gdy dysponujesz urządzeniem laserowym, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

ekran dotykowy lasera

Ekran dotykowy lasera

Steruj różnymi parametrami
w laserze

7-calowy ekran dotykowy LED umożliwia wybór projektów, automatyczne ustawianie ostrości lasera, ponowne uruchamianie projektów jednym naciśnięciem przycisku, zapisywanie projektów w laserze i nie tylko. Zawiera również funkcję śledzenia projektu, która umożliwia szybkie określenie miejsca, w którym na materiale zostanie wykonane grawerowanie lub cięcie.

wygrawerowany laserowo kufel szklany na stole

Nadaj indywidualnego charakteru dowolnemu produktowi

Poszerz swoją ofertę
o usługi dostosowywania

Weź dowolny produkt i dodaj do niego osobisty akcent, grawerując laserowo logotyp, zdjęcie lub dowolny niestandardowy wzór. Dzięki tak szerokiej gamie materiałów nadających się do obróbki laserem (m.in. drewno, szkło, skóra, akryl lub karton) możesz nadać indywidualnego charakteru niemal każdemu przedmiotowi, tworząc m.in. upominki reklamowe, tabliczki identyfikacyjne, trofea, a nawet biżuterię.

możliwości lasera z podwójną wiązką (CO2 i światłowód)

Dostępna opcja lasera z podwójną wiązką

Rozszerz możliwości dzięki
opcji połączenia lasera CO2 i lasera światłowodowego

Spraw, aby laser CO2 nadawał się grawerowania i znakowania wszystkich rodzajów surowych metali, dodając do niego wiązkę lasera światłowodowego. Urządzenia laserowe z podwójną wiązką, takie jak lasery z serii Fusion Pro, mogą obrabiać różnorodne produkty, zwiększając w ten sposób możliwości i poszerzając ofertę produktową firmy. Dzięki możliwości grawerowania i wycinania dowolnych materiałów klienci znajdą poszukiwane usługi i zapewnią sobie przewagę nad konkurencją.

system pozycjonowania za pomocą kamery iris w urządzeniu fusion pro

System pozycjonowania za pomocą kamery IRIS™

Łatwe i dokładne umieszczanie grafiki

W celu szybkiego pozycjonowania projektów laserowych na materiałach i produktach laser Fusion Pro jest wyposażony w najwyższej klasy system pozycjonowania za pomocą kamery IRIS™. Dzięki zastosowaniu przez firmę Epilog innowacyjnego oprogramowania laserowego, układu optycznego kamery i przyjaznej użytkownikowi technologii możesz przeciągać i upuszczać projekt na ekranie, a laser wygraweruje lub wytnie go dokładnie w tym samym miejscu na materiale.

Zalety laserowego plotera grawerującego Epilog Laser

MOŻESZ KORZYSTAĆ Z RÓŻNORODNYCH MATERIAŁÓW

Nieważne czy pracujesz z drewnem, marmurem, szkłem, skórą, tkaniną, papierem, metalem czy innym materiałem. Z systemem laserowym osiągniesz znakomite efekty!

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O ŁATWOŚCI OBSŁUGI

Laser trzeba połączyć z komputerem, tak samo jak drukarkę, przez port USB lub Ethernet. Skorzystaj z wybranego oprogramowania do projektowania grafiki wektorowej i od razu rozpocznij wycinanie!

BEZPIECZNY W OBSŁUDZE — laser klasy 2

Metalowa obudowa lasera jest opatrzona klasą bezpieczeństwa 2, która pozwala na bezpieczne użycie w każdym warsztacie, domu lub biurze.

POMAGAMY ROZWIJAĆ KREATYWNOŚĆ

Nie wiesz, co chcesz stworzyć? Firma Epilog zapewnia zasoby, które mogą Cię zainspirować. Możesz korzystać z naszej biblioteki Sample Club oraz materiałów prezentowanych w kanale Youtube oraz w serwisach Instagram i Facebook.

PRZYSTĘPNA CENA

Biurkowy system laserowy firmy Epilog to doskonały wybór na rozpoczęcie przygody z laserami. Urządzenie Zing 16 łączy w sobie najwyższej jakości elementy z doskonałą jakością grawerowania — wszystko w przystępnej cenie.

CHŁODZONE POWIETRZEM METALOWE TUBY LASEROWE ZAPEWNIAJĄ DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ

Metalowe i ceramiczne tuby laserowe firmy Epilog łączą zalety dłuższej żywotności i niższych kosztów ładowania, a jednocześnie zapewniają wysoką jakość cięcia i grawerowania.

Zalecenia dotyczące urządzeń

Nieważne czy zajmujesz się produkcją seryjną na dużą skalę, prowadzisz mały biznes, czy jesteś hobbystą. Dysponujemy urządzeniami, które spełnią Twoje potrzeby. Od grawerowania laserowego tabliczek z nazwami przez oznakowanie wskazujące drogę po przygotowanie nagród — nasze urządzenia ze wszystkim sobie znakomicie poradzą. Poznaj całą naszą linię produktów.


Dodatkowe aplikacje i projekty do grawerowania laserowego

wygrawerowana laserowo drewniana beczułka

Spersonalizowane upominki drewniane

Wygrawerowana laserowo beczułka whisky

nagroda z akrylu dla zwycięzcy na targach science fair

Nagrody i trofea z akrylu

Nagroda dla zwycięzcy w targach Science Fair

Grawerowanie urządzeń — laserowo wytrawiany iPad Apple

Grawerowanie urządzeń i sprzętu elektronicznego

Wygrawerowany iPad Apple

Wygrawerowane laserowo szklane naczynia i nagrody

Szklane naczynia do domu i do restauracji

Logo restauracji wygrawerowane na kuflach do piwa

Wygrawerowane laserowo zdjęcie z wesela

Grawerowane laserowo wydruki fotograficzne

Wygrawerowane na drewnie zdjęcie ślubne

Urządzenie laserowe do grawerowania i wytrawiania metalu

Numery seryjne wygrawerowane na metalu (laser światłowodowy)

Znakowanie laserem kodów kreskowych, znaków graficznych i tekstu

Skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 735 07 40
lub wypełnij powyższy formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatne wygrawerowane próbki i broszurę z całą naszą linią produktów.

Zamów informacje o produkcie
oprogramowanie pomocy technicznej