seria urządzeń laserowych zing

Seria laserów Epilog Zing

Przeznaczone do rozpoczęcia przygody z laserami urządzenia serii Zing zapewniają od razu doskonałe rezultaty grawerowania oraz cięcia. Te niedrogie urządzenia na biurko to doskonały wybór dla osób uruchamiających działalność w oparciu o lasery lub szukających dla siebie kolejnego lasera.

urządzenia laserowe mini i helix

Seria laserów Epilog Legend

Up your production capabilities with a Legend laser series system. Featuring up to 1200 dpi engraving and servo motors for up to 30% more speed, the Legend laser series includes the popular Epilog Mini 24 and Helix laser systems.

seria urządzeń laserowych fusion

Seria laserów Fusion Pro firmy Epilog

Seria laserów Fusion Pro to najnowsza linia produktów firmy Epilog Laser, zapewniająca największe pole robocze, najwyższe prędkości i najwyższą jakość grawerowania. Zalety te uzupełnia sterowanie za pomocą ekranu dotykowego oraz całkiem nowy system pozycjonowania za pomocą kamery IRIS™.

urządzenie laserowe epilog fibermark

Laser FiberMark S2 firmy Epilog

Możesz grawerować kody kreskowe, numery seryjne i grafikę na surowych metalach i wytrawiać elementy z tworzyw sztucznych i narzędzia. Dzięki ruchomemu układowi optycznemu — konstrukcji mechanicznej sterowania urządzeniem — jest to idealny wybór niedrogiego urządzenia do grawerowania na surowych metalach i elementach z tworzywa sztucznego.


Seria laserów Epilog G2 Galvo

Dzięki wyjątkowej technologii obiektywów z dynamicznym ogniskowaniem laser światłowodowy G2 Galvo jest pierwszą jednostką Galvo ze stałą pozycją pola roboczego do grawerowania o wymiarach 609 x 609 mm (24 x 24 cale).

oprogramowanie pomocy technicznej