seria urządzeń laserowych zing

Seria laserów Epilog Zing

Przeznaczone do rozpoczęcia przygody z laserami urządzenia serii Zing zapewniają od razu doskonałe rezultaty grawerowania oraz cięcia. Te niedrogie urządzenia na biurko to doskonały wybór dla osób uruchamiających działalność w oparciu o lasery lub szukających dla siebie kolejnego lasera.

urządzenia laserowe mini i helix

Seria laserów Epilog Legend

Zwiększ swoje możliwości produkcyjne dzięki systemowi laserowemu serii Legend. Seria Legend to grawerowanie z rozdzielczością do 1200 dpi i serwomotory oferujące do 30% większą prędkość. Składają się na nią trzy popularne modele: Epilog Mini 18, Mini 24 i Helix.

seria urządzeń laserowych fusion

Seria laserów Fusion Pro firmy Epilog

Seria laserów Fusion Pro to najnowsza linia produktów firmy Epilog Laser, zapewniająca największe pole robocze, najwyższe prędkości i najwyższą jakość grawerowania. Zalety te uzupełnia sterowanie za pomocą ekranu dotykowego oraz całkiem nowy system pozycjonowania za pomocą kamery IRIS™.

urządzenie laserowe epilog fibermark

Laser FiberMark S2 firmy Epilog

Możesz grawerować kody kreskowe, numery seryjne i grafikę na surowych metalach i wytrawiać elementy z tworzyw sztucznych i narzędzia. Dzięki ruchomemu układowi optycznemu — konstrukcji mechanicznej sterowania urządzeniem — jest to idealny wybór niedrogiego urządzenia do grawerowania na surowych metalach i elementach z tworzywa sztucznego.


Seria laserów Epilog G2 Galvo

Dzięki wyjątkowej technologii obiektywów z dynamicznym ogniskowaniem laser światłowodowy G2 Galvo jest pierwszą jednostką Galvo ze stałą pozycją pola roboczego do grawerowania o wymiarach 609 x 609 mm (24 x 24 cale).

oprogramowanie pomocy technicznej