Systemy laserowe wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych

Siedziba Epilog Laser

Korzystając z jak największej liczby części i komponentów wyprodukowanych w USA, firma Epilog projektuje, konstruuje i wytwarza wszystkie systemy laserowe w naszej fabryce w Golden w stanie Kolorado. Z dumą oznaczamy nasze systemy czterema słowami: Made in the USA.

Mike Dean, Pan Epilog

Firma Epilog Laser jest dumna z tego, że projektuje i produkuje w USA. Nasze urządzenia powstają w naszym zaawansowanym technologicznie zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym u podnóża Gór Skalistych, w Golden w stanie Kolorado: od koncepcji, przez projektowanie, po zbudowanie – wszystko w jednym miejscu.

Każdy system Epilog Laser przechodzi wiele intensywnych testów przed wysyłką, dzięki czemu możesz mieć pewność, że urządzenie, które otrzymasz, będzie działać zgodnie z rygorystycznymi standardami Epilog od pierwszego włączenia.

Firma Epilog produkuje systemy laserowe od 1988 roku. Jesteśmy dumni z tego, że stale ulepszamy nasze systemy, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, aby klienci mogli je w pełni wykorzystywać.

W 2005 firma Epilog zbudowała specjalnie zaprojektowany zakład produkcyjny o powierzchni 3250 metrów kwadratowych, będący zarazem naszą siedzibą. W tym obiekcie mieszczą się wszystkie działy naszej firmy, w tym inżynieria, produkcja, marketing, sprzedaż, wsparcie techniczne i administracja.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą produkcyjną, która kontynuuje produkcję w USA, gwarantując najlepszą jakość urządzeń laserowych.

Staramy się używać najlepszych dostępnych części dla każdego komponentu w naszych systemach. Ponad 90% naszych części jest produkowanych w USA, a my jesteśmy dumni, że możemy projektować i produkować najlepszy system laserowy na rynku.

Pierwszy laser do „drukowania” bezpośrednio z programu CorelDRAW, pierwsza przystawka obrotową, pierwszy stół wielkoformatowy, pierwszy laser o mocy 100 W, pierwszy ekran LCD, pierwszy… Cóż, tak już z nami jest! Epilog to najbardziej innowacyjna w branży firma specjalizująca się w przydatnych funkcjach, dzięki którym nasi klienci mogą szybciej i z większym zyskiem rozwijać swoją działalność. Skontaktuj się z nami i pozwól nam udowodnić, że wszystko, co produkujemy, powstaje z myślą potrzebach naszych klientów.


oprogramowanie pomocy technicznej