Te drewniane kubki ze wzorem kija baseballowego to fantastyczny prezent dla ojców, absolwentów, trenerów i nie tylko! Dzięki naszemu obrotowemu akcesorium grawerowanie laserowe kubków ze wzorem kija baseballowego jest szybkie i łatwe. Niezależnie od tego, czy tworzysz niestandardowy prezent dla przyjaciela lub ukochanej osoby, czy po prostu dodajesz nowy i wyjątkowy produkt do swojego salonu, te grawerowane laserowo kubki ze wzorem kija baseballowego z pewnością przydadzą się klientom!

Pobierz grafiki

Niezbędne materiały


Zastosowano 60-watowy laser Helix:

Tryb rastrowy // Prędkość 40% // Moc 100% // DPI 300 // Standardowe rozproszenie // Grawerowanie na środku


Krok 1: Przygotowanie kompozycji

Otwórz plik projektu i zmodyfikuj go w razie potrzeby. Ponieważ robimy element cylindryczny na przystawce obrotowej, musisz obrócić grafikę o 90 stopni, aby pasowała do orientacji elementu. Nasze przykłady plików zawierają proste szwy z piłki baseballowej, a także przykładową wiadomość, idealną na prezent dla trenera.

Pliki projektowe do grawerowania laserowego kubków ze wzorem kija baseballowego

Krok 2: Konfiguracja

Zainstaluj przystawkę obrotową: opuść stół do grawerowania, wyjmij stół wektorowy lub do grawerowania oraz tacę na odpady i wyłącz urządzenie. Podłącz przystawkę obrotową, a następnie uruchom ponownie laser. Głowica lasera przesunie się do nowej pozycji wyjściowej przystawki obrotowej.

Włóż kubek: umieść kubek z kijem baseballowym na przystawce obrotowej. Użyj poziomicy, aby upewnić się, że element jest wypoziomowany, i ręcznie ustaw urządzenie. Jeśli korzystasz z funkcji grawerowania Środek-Środek, ustaw nowy punkt początkowy na środku elementu, używając celownika laserowego Red Dot jako wskazówki (na zdjęciu poniżej).

ustawianie elementu obrotowego do grawerowania laserowego kubków ze wzorem kija baseballowego

Krok 3: Wysyłanie projektu do lasera

Kiedy grafika i rozmieszczenie są zadowalające, wyślij zadanie do lasera z odpowiednimi parametrami dla Twojego urządzenia. Naciśnij przycisk GO, a za kilka minut otrzymasz niesamowity prezent lub próbkę!

wygrawerowany laserowo kubek z kija baseballowego
grawerowanie laserowe kubków z kijem baseballowym


Gdzie można sprzedawać grawerowane laserowo kubki ze wzorem kija baseballowego?

  • Internetowe sklepy z pamiątkami
  • Sklepy z artykułami sportowymi
  • Prezenty na Dzień Ojca
  • Prezenty dla drużbów


Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej