Grawerowanie klocków dla dzieci jest zyskownym zastosowaniem dla właścicieli laserów. To popularny prezent dla przyszłych mam! Te urocze i wszechstronne klocki mają podwójne zastosowanie: kiedy dziecko jest małe, są świetnym sposobem na upamiętnienie kolejnych miesięcy rozwoju dziecka, a gdy maluchy dorosną, klocki są idealne do pomocy w nauce liter i cyfr! Sprawdź poniższe kroki, a w mgnieniu oka będziesz grawerować laserowo klocki dla dzieci!

Pobierz grafiki

Niezbędne materiały


Użyliśmy Fusion Pro 32 50 W CO2:

Grafika wektorowa: szybkość 45% // moc 100% // 500 DPI


Krok 1: Konfiguracja

Połóż drewniane kawałki na stole. Możesz je wyprostować linijką lub wyrównać je do krawędzi stołu.

Drewniane klocki dla dzieci ułożone wewnątrz laserowego plotera grawerującego

Krok 2: Przygotowanie kompozycji

Pobierz powyższą grafikę i zaimportuj ją do swojego oprogramowania graficznego. W razie potrzeby dokonaj korekt. Zwróć uwagę, że w pliku zamieściliśmy cały alfabet, a także liczby i różne grafiki zwierząt. Możesz stworzyć cały alfabet lub tylko imię odbiorcy.

Pliki projektowe do grawerowania laserowego drewnianych klocków dla dzieci

Korzystając z systemu kamer lasera Fusion Pro, można z łatwością umieścić grafikę w odpowiednim miejscu na panelu sterowania urządzenia Epilog. Powyższy film pokazuje, jak to działa. Jeśli nie używasz lasera Fusion Pro, musisz sprawdzić, czy grafika jest poprawnie ustawiona. Możesz narysować kontur wokół grafiki i wysłać ją do lasera, a następnie włączyć na panelu sterowania urządzenia celownik laserowy Red Dot. Nie zamykaj pokrywy lasera i zobacz, jak celownik laserowy Red Dot wyznaczy kontur. Wróć do oprogramowania graficznego i dopasuj grafikę tak, aby idealnie pasowała do kostek.

Wykorzystanie aparatu Fusion Pro do umieszczania grafiki

Krok 3: Wysyłanie projektu do lasera

Wyślij projekt do lasera z poprawnymi parametrami mocy urządzenia. Nasze klocki były niewykończone, dlatego zalecamy korzystanie z funkcji grawerowania laserowego od dołu do góry, aby uniknąć osadzania się nadmiaru dymu/pozostałości w wygrawerowanych częściach projektu. Możesz zdecydować się na zabejcowanie/pomalowanie klocków przed grawerowaniem lub po nim.

grawerowanie laserowe drewnianych klocków dla dzieci
grawerowane laserowo drewniane klocki dla dzieci
kilka grawerowanych laserowo drewnianych klocków dla dzieci

Gdzie można sprzedać grawerowane laserowo klocki dla dzieci?

  • Sklepy z artykułami dla dzieci
  • Sklepy z zabawkami
  • Sklepy online
  • Specjalistyczne sklepy z upominkami
  • Restauracje


Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej