Ponieważ ludzie skłaniają się ku bardziej ekologicznym alternatywom papieru i plastiku, grawerowanie laserowe płóciennych toreb na wino staje się bardzo popularnym zastosowaniem lasera. Płótno jest nie tylko trwałe i wszechstronne: to także ekologiczny materiał, który świetnie nadaje się do nadania mu indywidualnego charakteru. Te urocze i stylowe płócienne torby wielokrotnego użytku są fantastycznymi prezentami dla każdego miłośnika wina!

Pobierz grafiki

Niezbędne materiały


Zastosowaliśmy urządzenie Helix 60 W:

Grafika wektorowa: szybkość 90% // moc 15% // 300 DPI


Krok 1: Konfiguracja

Połóż płócienną torbę na wino na stole, upewniając się, że krawędzie i uchwyty są przyklejone taśmą, aby nie przeszkadzały. Zmierz wymiary torby i odpowiednio dopasuj grafikę.

Pliki projektowe do grawerowania laserowego płóciennych toreb na wino

Krok 2: Przygotowanie kompozycji

Pobierz powyższą grafikę i zaimportuj ją do swojego oprogramowania graficznego. W razie potrzeby dokonaj niezbędnych modyfikacji. Aby mieć pewność, że grafika znajdzie się w odpowiednim miejscu, możesz narysować kontur wokół grafiki i wysłać ją do lasera z prędkością 100 i mocą 0, a następnie włączyć na panelu sterowania urządzenia celownik laserowy Red Dot. Nie zamykaj pokrywy lasera i zobacz, jak celownik laserowy Red Dot wyznaczy kontur. Wróć do oprogramowania graficznego i dopasuj grafikę tak, aby idealnie pasowała do torby.

grawerowane laserowo płócienne torby na wino

Krok 3: Wysyłanie projektu do lasera

Wyślij projekt do lasera z poprawnymi parametrami mocy urządzenia. W przypadku płótna oraz ogólnie większości tkanin zacznij od ustawień dużej prędkości i niskiej mocy. Zmniejsz także rozdzielczość do 300 DPI, aby wyeliminować nadmierne nadpalenie.

Po zakończeniu grawerowania grafiki Twoja nowa, niestandardowa torba na wino jest gotowa do użytku lub sprezentowania innej osobie!
grawerowana laserowo płócienna torba na wino
grupa wygrawerowanych laserowo płóciennych toreb na wino

Gdzie można sprzedawać wygrawerowane laserowo płócienne torby?

  • Winiarnie
  • Sklepy z winami
  • Sklepy z alkoholem
  • Specjalistyczne sklepy z upominkami
  • Restauracje


Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej