Nikt nie chce rozwodnionego napoju, więc uświetnij swoją następną imprezę lub wydarzenie dzięki tym spersonalizowanym metalowym kostkom lodu! Te zabawne i praktyczne nowości doskonale nadają się do barów i restauracji, gorzelni i nie tylko. Użycie środka do znakowania metalu lub systemu znakowania laserem światłowodowym sprawia, że grawerowanie laserowe kostek lodu ze stali nierdzewnej jest dziecinnie proste – czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobiliśmy.

Pobierz grafiki

Niezbędne materiały


Zastosowano system Fusion Pro 48 o mocy 120 W:

Grawerowanie: szybkość 30% // moc 100% // 300DPI // grawerowanie Stucki


Krok 1: Konfiguracja

Spryskaj kostki równomierną warstwą środka do znakowania metali na żądanym obszarze grawerowania. Pozostaw do wyschnięcia na co najmniej pięć minut. Jeśli masz system lasera światłowodowego, możesz pominąć ten krok. Pobierz powyższą grafikę i zaimportuj ją do swojego oprogramowania graficznego. W razie potrzeby dokonaj niezbędnych modyfikacji.

grafiki do grawerowania laserowego kostek lodu ze stali nierdzewnej

Krok 2: Przygotowanie kompozycji

Korzystając z systemu kamer lasera Fusion Pro, można z łatwością umieścić grafikę w odpowiednim miejscu na panelu sterowania urządzenia Epilog. Jeśli nie używasz lasera Fusion Pro, musisz sprawdzić, czy grafika jest prawidłowo ustawiona. Możesz narysować kontur wokół grafiki i wysłać ją do lasera, a następnie włączyć na panelu sterowania urządzenia celownik laserowy Red Dot. Nie zamykaj pokrywy lasera i zobacz, jak celownik laserowy Red Dot wyznaczy kontur. Wróć do oprogramowania graficznego i dopasuj grafikę tak, aby idealnie pasowała do kostek.

Wykorzystanie aparatu Fusion Pro do umieszczania grafiki na kostkach lodu ze stali nierdzewnej

Krok 3: Wysyłanie projektu do lasera

Wyślij projekt do lasera z poprawnymi parametrami mocy urządzenia. Ustawienia zalecane dla poszczególnych materiałów opisano w instrukcji obsługi urządzenia. Używając środka do znakowania metali, zacznij od ustawień niskiej prędkości i wysokiej mocy.

wygrawerowane laserowo kostki lodu ze stali nierdzewnej
kostki lodu ze stali nierdzewnej po nadaniu im indywidualnego charakteru
grupa znakowanych laserowo kostek lodu ze stali nierdzewnej

Gdzie można sprzedawać wygrawerowane laserowo kostki lodu ze stali nierdzewnej?

  • Sklepy spożywcze i napoje
  • Sklepy online
  • Specjalistyczne sklepy z upominkami
  • Restauracje i bary
  • Gorzelnie


Odbierz bezpłatną broszurę i próbki

Lokalny dystrybutor dostarczy Ci broszury i próbki oraz dużo więcej innych informacji.

*
*
*
*
oprogramowanie pomocy technicznej